Meniu ikona
Mobilios versijos logotipas
Filmą galima žiūrėti tik Lietuvoje

Portalas yra skirtas Lietuvos mokyklų bendruomenėms. Dėl autorinių teisių apribojimų portale esančius filmus ir metodologiją galima peržiūrėti tik esant Lietuvos teritorijoje. Filmo neturi galimybės žiūrėti ir tie, kurių interneto tiekėjai nurodo ne Lietuvos IP adresą.

Filmą galima žiūrėti tik prisijungus.

Norėdami žiūrėti filmą, turite būti prisijungę.

Edukacinėje platformoje galimybė naudotis vystoma dokumentinių filmų ir metodinių priemonių baze suteikiama tik užsiregistravusiems ir prisijungusiems vartotojams.

Džo smuikas

Joe’s violin

Žiūrėti filmą Žiūrėti anonsą

Džo smuikas

Joe’s violin

Žiūrėti filmą Žiūrėti anonsą

Skirta:

4-6 klasėms

Trukmė:

24 min.

Metai:

2016 m.

Šalis:

JAV

Kalba:

Įgarsinta lietuvių kalba

Temos:

Įgarsinta lietuviškai, Holokaustas, Istorinė atmintis, Pabėgėliai, Socialinė atskirtis, Tarpkultūriškumas

Filmo aprašymas

Paauglės Briannos ir septyniasdešimtmečio Džo likimus suveda smuikas ir meilė muzikai. Lenkijoje gimęs Džo Feingoldas išgyveno karą ir prieš emigruodamas į JAV 1947 m. sendaikčių turguje nusipirko smuiką, kuriuo grojo ligi sušlubavo sveikata. Nebegalėdamas ilgiau naudotis instrumentu, Džo padovanoja jį organizacijai, dirbančiai vargšų rajonuose. Ypatingasis smuikas atitenka Briannai, kuri greitai pajunta ypatingą ryšį su instrumentu ir jo istorija.

Kūrybinė grupė

Režisierius:

Kahane Cooperman

Operatorius:

Bob Richman

Montažas:

Amira Dughri, Andrew Saunderson

Prodiuseris:

Kahane Cooperman, Raphaela Neihausen

METODOLOGIJA

Filmo peržiūrai pateikiamos veiklos ir užduotys, padėsiančios įtraukti įvairių gebėjimų mokinius, skatins juos palyginti, aptarti, patirti, išsiaiškinti, įsivertinti bei pritaikyti informacinę medžiagą.

Pastaba. Ši metodinė priemonė yra tik rekomenduojamojo pobūdžio, padedanti mokytojams pamokų metu atskleisti temą. Užduotys gali būti laisvai pasirenkamos individualiai arba interpretuojamos.

FAILAI ATSISIUNTIMUI

Turite minčių, kuriomis norėtumėte pasidalinti?

Susisiekite el. paštu; info@nepatogauskinoklase.lt