Šios svetainės funkcionalumams užtikrinti reikalingi slapukai. Tęsdami naršymą Jūs sutinkate naudoti slapukus. Daugiau informacijos apie slapukų kaupiamą informaciją rasite mūsų privatumo politikos puslapyje.
Filmų atitinkančių pasirinktus kriterijus nėra
Palikti miestą, kuriame gimei – tai viltingas žingsnis ir nelengvas atsiskyrimas nuo pažįstamo pasaulio viename. Kaip pasielgti Aniai ir Seriožai?
Neformali multikultūrinė erdvė Vilniuje „Padėk pritapti” pagelbsti romų kilmės vaikams įveikti kasdienę diskriminaciją ir atrasti savo kelią.
Nuobodžias dienas Sacharos dykumoje Baširas leidžia svajodamas apie maudynes tolimoje jūroje… ir pagaliau atėjo diena, kai jo svajonė išsipildys!
Dvylikametis Muhammadas gerai pažįstamas Hebrone – jis nuolatos įsivelia į konfliktus su Izraelio kareiviais, kontroliuojančiais jo gimtąjį miestą.
Atviruose interviu atsiskleidžia jautrios ir nuoširdžios vaikų patirtys, sugyvenant su broliais ir sesėmis, turinčiais negalią.
Psichologė ir policijos pareigūnė atsigrežia į realybę – jautrumu ir empatija jos siekia sumažinti rekordinį savižudybių skaičių gimtajame mieste.
Verslininkais apsimetę studentai pajuokavo, tačiau juokėsi tikrai ne visi, sužinoję, kad jų svajonė – tik muilo burbulas.
Oficialiai seksualinis priekabiavimas Kanados mokyklose yra retenybė. Bet Kvebeko paauglės žino, kad tai – netiesa.
Viename iš Jeruzalės sodų auga 2000 medžių – kiekvienas jų mena herojišką žydų gelbėtojų istoriją.
Laura yra tiltas tarp savo šeimos ir pasaulio. Sekdami jos santykius su kurčiais tėvais priartėjame prie daugeliui nepažinios kasdienybės.
Jasminos tėvai nusprendžia grįžti į gimtinę. Bet jai namai – Suomija. Ar ji atras kažką sau artimo Somalilande?
Spalvingoje Karibų saloje gyvenanti Džiulijeta nardydama jaučiasi it žuvis vandenyje. Tačiau vis daugiau šiukšlių vandenyne ją varo į neviltį.
Karą išgyvenusio ir Lenkijoje gimusio Džo prisiminimus nuo šiol liudys jauna mergina Brianna, ir visa tai – smuiko ir meilės muzikai dėka.
Trejus metus autizmo spektro sutrikimą turinčias dvynes filmavęs režisierius užfiksuoja įkvepiančią sesių stiprybę augti ir priimti iššūkius.
Markuso aistra – BMX, tačiau jis jau ilgai juo nebevažinėja. Šis jautrus pasakojimas, tai jo psichologinio gijimo istorija po sukrėtusio įvykio.
Pasaulio futbolo čempionatas ne vienam yra vienas laukiamiausių įvykių, tačiau 2014 m. Brazilijoje Gabrielis pamatė ir kitą šio renginio pusę.
Diktofonas – tai ne tik Hassano, bet ir kitų Gambijos vaikų istorijų liudytojas, kuriam berniukas patiki viską, net ir sunkiausius išgyvenimus.
Niekas negimstame mokėdami mylėtis, taip pat neatsinešame žinių apie kito sutikimą, lytiškai plintančias ligas ir sekstingą. Kaip apie tai kalbama Olandijoje?
Penki vaikai, išdrįsę būti savimi: iš anksto numatytų rolių pasaulyje savito lyties supratimo išreiškimas gali tapti tikru išbandymu.
Paneriai – neeiliniais Holokausto žiaurumais ir žmonių mirtimis paženklinta vieta. Ką apie tai atsimena ir mąsto įvykių liudininkai šiandien?
Susipažinkite su Josifu Parasoniu – Lietuvos žydu, antrojo pasaulinio karo metais pabėgusiu nuo Holokausto, tačiau jo įsiūtyje praradusiu tėvą.
Ne visada lengva apie savo problemas pasakoti draugams ar tėvams. Laimei, gali paskambinti Vaikų linijai, kuri visuomet tave išklausys.
Kaip ir klimato aktyvistė Greta Thunberg, Jovana žino: kiekvienas penktadienis yra skirtas kovai prie miesto rotušės už klimato pokyčius.
Hanan žino, kodėl vaikai turi vandens baimę – bėgdami iš karo niokojamų namų guminėmis valtimis jie jau patiria tikrąją šios stichijos jėgą
Vienuolikmetė Yangchen kasdien meldžiasi, kad ledynus tiriančio tėčio neužpultų „sniego liūtas“. Kas iš tiesų kelia grėsmę – mitinė būtybė ar globalinis atšilimas?
Jų vaikų kelias į mokyklą vedė per pavojingus traukinio bėgius. Kovingos mamos nepasidavė ir nusprendė tam pasipriešinti.
Rumunijos romų vaikai per savo piešinius ir nuotraukas dalijasi kasdienio gyvenimo nuotrupomis, susipinančiomis į vieną pasaulį Kregždučių gatvėje.
Berniukai keliauja susipažinti su vaikais pabėgėlių stovykloje – noras bendrauti ir žaisti greitai sugriauna visus kalbos ir kultūros barjerus.
Įtraukiantis ir vizualiai pribloškiantis pasakojimas apie laisvę ir marginalizuotos kultūros vertę per brolių majų Yu’uk ir José patirtus nuotykius.
Lizos istorija atskleidžia atotrūkį tarp suaugusiųjų ir vaikų pasaulių bei kaip vaikai ieško būdų išgyventi grubioje ir nesaugioje kasdienybėje.
Kaip ir daugelio paauglių, Claudios ryšys su jos išmaniuoju telefonu grįstas meile ir neapykanta vienu metu. Kartu su Claudia žiūrovai kviečiami pasinerti į jos susikurtą virtualų pasaulį, susipažinti su sukonstruota asmenybe, Facebook komentarais, pasauliu, realesniu už tikrą gyvenimą.
Neįprasta animacinė dokumentika, pasakojanti Rong istoriją, jautriai ir poetiškai atskleidžia, ką patiria svetimoje šalyje gyvenantys vaikai.
„Mažoji Mis Brazilija“ konkurso užkulisiai – 3–5 metų mergaitės varžosi dėl karūnos. Už spindesio, tikroji konkurso kaina: vaikystės praradimas.
Netikėtai įtraukianti baltosios meškos kelionė po Kanados miestelio gatves.
Kunalas, energingas, pasitikintis berniukas – nepasiduoda aklumui. Ar su jį mylinčių žmonių palaikymu – jis laimės mokyklos dainavimo konkurse?
Jaunos merginos Ninnoc istorija padeda suprasti, kodėl daugelis dalykų žmogui, kuris nenori prisitaikyti, būti toks kaip visi, atrodo tokie sudėtingi.
Magomedas, Sehmuzas, Heda, Amel ir Ali – pabėgeliai vaikai iš kurių perspektyvos pažvelgiama į vieną didžiausių Europos migracijos krizių.
Pirmoji merginų amerikietiško futbolo komanda mokosi ne tik mušti įvarčius, bet ir, svarbiausia, palaikyti viena kitą ir kurti tikrą bendrystę.
Į Motherwellyje gyvenančių vaikų ateitį nededama daug vilčių. Filmas atvirai rodo skurdą, bet nepraranda vilties – lyrinis grožis ir humoras šviečia net tamsiausiose vietose.
Vienuolikmetės Rozárkos patyrimas pasakoja, kad nebūtina būti suaugusiam, turėti pinigų ar užimti įtakingą poziciją, kad galėtum prisidėti prie pokyčių savo bendruomenėje ar visuomenėje.
Lytinis aktas įvyko be jų sutikimo ir aiškiai išreikšto noro. Tai turėjo ilgalaikių psichologinių pasekmių jų gyvenime.
4 moterys, išsivadavusios iš prekeivių žmonėmis spąstų, dalijasi skaudžiais išgyvenimais, suteikdamos galimybes kitoms nepakliūti į šias pinkles.
Žinios apie lytinį gyvenimą – ne vien biologija, formuojamas ir mūsų požiūris į pilnavertį, saugų intymų gyvenimą. Kaip jos keitėsi nuo 1910 m.?
Komiškas, tačiau kartu ir šokiruojantis filmas, parodantis, kaip primityvus kultūrinis turizmas griauna vietos gyventojų, Mursi genties, tradicijas.
„Stebuklų laukas“ pasakoja apie Budos miške, šalia Kariotiškių sąvartyno, gyvenančią žmonių bendruomenę, kasdienį jų gyvenimą bei tarpusavio ryšius.
40 metų klasiokų rutina – sausainių kepimas mokyklos kepyklėlėje nebedžiugina. Rutinoje trūksta asmeninės laisvės, meilės, mėgstamo užsiėmimo...
Filmas-eksperimentas, kuriuo aktorės vaidindamos 12 metų mergaites, atskleidžia, kaip lengvai vaikai gali tapti pažeidžiami internete.
Šokis – Allen, užaugusios Ugandoje, būdas papasakoti savo istoriją, parodyti: tai – aš ir niekas kitas negali nuspręsti, kokios yra mūsų galimybės.
Tapimas budistų vienuoliu – galimybė Galai išvengti skurdo, įgyti išsilavinimą, tačiau jis išdykęs ir problemiškas. Ar šios savybės jam nesutrukdys?
Interneto patrauklumą bei keliamą pavojų, su kuriuo vaikai susiduria virtualioje erdvėje, atskleidžia trijų jaunuolių unikalios istorijos.
Elikos mama – iranietė. Ji nuoširdžiai pasakoja savo bendraklasiams apie Iraną bei pasitelkusi savo šeimos istoriją – pažindina juos su kita kultūra.
Isai ir Zoe – geriausios draugės, drauge einančios brendimo keliu bei ieškančios būdų, kaip prisidėti prie teigiamų pokyčių bendruomenėje ir pasaulyje.