Paieškos ikona
Meniu ikona
Paieškos ikona
Paieška
Filmą galima žiūrėti tik Lietuvoje

Portalas yra skirtas Lietuvos mokyklų ir/ar jaunimo nimo centrų/erdvių bendruomenėms. Dėl autorinių teisių apribojimų portale esančius filmus ir metodologiją galima peržiūrėti tik esant Lietuvos teritorijoje. Filmo neturi galimybės žiūrėti ir tie, kurių interneto tiekėjai nurodo ne Lietuvos IP adresą.

Filmą galima žiūrėti tik prisijungus.

Norėdami žiūrėti filmą, turite būti prisijungę.

Edukacinėje platformoje galimybė naudotis vystoma dokumentinių filmų ir metodinių priemonių baze suteikiama tik užsiregistravusiems ir prisijungusiems vartotojams.

Broliai ir sesės

Siblings

Žiūrėti filmą Žiūrėti anonsą

Broliai ir sesės

Siblings

Žiūrėti filmą Žiūrėti anonsą

Skirta:

1-3 klasėms

Trukmė:

5 min.

Metai:

2016 m.

Šalis:

UK

Kalba:

Įgarsinta lietuvių kalba, pritaikyta kurtiesiems ir neprigirdintiems

Temos:

Įgarsinta lietuviškai, Institucinė globa, Negalia, Patyčios, Psichikos sveikata, Socialinė atskirtis, Šeima, Titrai, pritaikyti kurtiesiems

Filmo aprašymas

Atviruose interviu vaikai ir paaugliai pasakoja, ką reiškia turėti neįgalų brolį ar sesę. Jie kalba apie meilę, kurią jaučia savo broliams ir sesėms, bei dalijasi įžvalgomis ir išgyvenimais susidūrus su išankstinėmis aplinkinių nuostatomis.

Kūrybinė grupė

Režisierius:

Michael Chiang

Operatorius:

Jessie McCracken

Montažas:

John Gallagher

Prodiuseris:

Kristen Huys (Wood)

METODOLOGIJA

Filmas trunka trumpiau nei viena akademinė valanda, siūloma pirmąjį aptarimą padaryti iš karto po peržiūros. Norint, kad aptarimas būtų gilesnis ir išsamesnis antrą pamoką galima skirti įsigilinimui į veikėjų patiriamas emocijas, vaikų asmeninių pavyzdžių analizavimą. Taip pat galima pasvarstyti apie patyčių padarinius ir žingsnius, ką galima padaryti, jei išgyvenate patyčias ar jas pastebite klasėje.

FAILAI ATSISIUNTIMUI

Turite minčių, kuriomis norėtumėte pasidalinti?

Susisiekite el. paštu; info@nepatogauskinoklase.lt