Paieškos ikona
Meniu ikona
Paieškos ikona
Paieška
Filmą galima žiūrėti tik Lietuvoje

Portalas yra skirtas Lietuvos mokyklų ir/ar jaunimo nimo centrų/erdvių bendruomenėms. Dėl autorinių teisių apribojimų portale esančius filmus ir metodologiją galima peržiūrėti tik esant Lietuvos teritorijoje. Filmo neturi galimybės žiūrėti ir tie, kurių interneto tiekėjai nurodo ne Lietuvos IP adresą.

Filmą galima žiūrėti tik prisijungus.

Norėdami žiūrėti filmą, turite būti prisijungę.

Edukacinėje platformoje galimybė naudotis vystoma dokumentinių filmų ir metodinių priemonių baze suteikiama tik užsiregistravusiems ir prisijungusiems vartotojams.

Skirta:

6-8 klasėms

Trukmė:

18 min.

Metai:

2015

Šalis:

Nyderlandai

Kalba:

Lietuvių k., angliški subt.

Temos:

Įgarsinta lietuviškai, Patyčios, Psichikos sveikata

Filmo aprašymas

Ninnoc nemėgsta gaujų. Kodėl visi turi atrodyti ir elgtis taip pat? Melynakė mergaitė mėgsta šokti ir dainuoti. Tačiau ji taip pat turi stiprią valią: neprisitaikė prie senosios mokyklos ir nesistengia pritapti naujoje. Ji nenori būti tokia kaip visi, tačiau taip pat bijo būti atstumta. „Žmonės mato tik tai, kaip aš atrodau. Yra tik keletas, kurie mane iš tiesų pažįsta. Jūs galite matyti tik tai, ką aš noriu jums parodyti, o už mano šypsenos slepiasi labai daug.“ Ninnoc galvoja apie tai, ką reiškia normalus, kitoks ir populiarus. Filmo operatorių darbas ir montažas atspindi Ninnoc jausmus ir padeda žiūrovui geriau suprasti, kodėl tokiai šviesiai jaunai merginai daugelis dalykų atrodo tokie sudėtingi.

Kūrybinė grupė

Režisierius:

Niki Padidar

Operatorius:

Jefrim Rothuizen, Niki Padidar

Montažas:

Albert Markus

Prodiuseris:

Joost Seelen

METODOLOGIJA

Metodinė priemonė skirta savęs pažinimo temai aptarti. Joje keliami su tapatumu susiję klausimai: koks aš esu ir kokiu siekiu būti? Metodinėje priemonėje pateikiamos gairės filmo peržiūrai ir su ja susijusiems užsiėmimams organizuoti, nurodomi interaktyvių metodų pavyzdžiai, paliečiamos tapatumo,  vaizdo, savigarbos, Johari lango, patyčių sąvokos. Užsiėmimais siekiama suteikti galimybę pasidalinti po filmo kilusiais jausmais ir mintimis, padėti mokiniams geriau pažinti save, suprasti kuo jie iš tiesų nori būti, kalbėti paauglystės, psichikos sveikatos ir patyčių temomis.

 

FAILAI ATSISIUNTIMUI

Turite minčių, kuriomis norėtumėte pasidalinti?

Susisiekite el. paštu; info@nepatogauskinoklase.lt