Paieškos ikona
Meniu ikona
Paieškos ikona
Paieška
Filmą galima žiūrėti tik Lietuvoje

Portalas yra skirtas Lietuvos mokyklų ir/ar jaunimo nimo centrų/erdvių bendruomenėms. Dėl autorinių teisių apribojimų portale esančius filmus ir metodologiją galima peržiūrėti tik esant Lietuvos teritorijoje. Filmo neturi galimybės žiūrėti ir tie, kurių interneto tiekėjai nurodo ne Lietuvos IP adresą.

Filmą galima žiūrėti tik prisijungus.

Norėdami žiūrėti filmą, turite būti prisijungę.

Edukacinėje platformoje galimybė naudotis vystoma dokumentinių filmų ir metodinių priemonių baze suteikiama tik užsiregistravusiems ir prisijungusiems vartotojams.

Suaugėliai

The Grown-Ups

Žiūrėti filmą Žiūrėti anonsą

Suaugėliai

The Grown-Ups

Žiūrėti filmą Žiūrėti anonsą

Skirta:

10-12 klasėms

Trukmė:

82 min.

Metai:

2016 m.

Šalis:

Čilė, Nyderlandai, Prancūzija

Kalba:

Ispanų, titruota: lietuvių k.

Temos:

Institucinė globa, Lytinis ugdymas, Patyčios, Psichikos sveikata, Socialinė atskirtis, Šeima

Filmo aprašymas

Šio jautraus filmo herojai yra klasiokai jau daugiau kaip 40 metų. Tačiau kai tau keturiasdešimt penkeri, sausainių gaminimas mokyklos kepyklėlėje nebėra džiaugsmo suteikiantis iššūkis. Dešimtmečius besitęsianti vaikiško pasaulio rutina stumia į nuobodulį ir neviltį. Filmo herojams labai trūksta asmeninės laisvės: kai kuriems reikia meilės ir šeimos, kitiems – mėgstamo užsiėmimo ar tiesiog kampo, kur galėtum ramiai pabūti vienas.

Filmą pristato:

Logotipas

Kūrybinė grupė

Režisierius:

Maite Alberdi

Operatorius:

Pablo Valdes

Montažas:

Menno Boerema, Juan Eduardo Murillo

Prodiuseris:

Maite Alberdi, Denis Vaslin, Sebastian Brahm, Fleur Knoepperts

METODOLOGIJA

Metodinė priemonė skirta atskleisti suaugusių, brandaus amžiaus Dauno sindromą turinčių žmonių poreikius, nesiskiriančius nuo kitų šio amžiaus žmonių poreikių. Formuoti žiūrovų suvokimą, kad asmenims, turintiems Dauno sindromą, kaip ir kiekvienai brandaus amžiaus asmenybei, būdingas charakterio individualumas, individualūs gyvenimo tikslai, ambicijos, svajonės. Griauti visuomenėje susiformavusius stereotipus, kad Dauno sindromą turintys asmenys yra visada laimingi, naivūs ir vaikiški.

FAILAI ATSISIUNTIMUI

Turite minčių, kuriomis norėtumėte pasidalinti?

Susisiekite el. paštu; info@nepatogauskinoklase.lt