Paieškos ikona
Meniu ikona
Paieškos ikona
Paieška
Filmą galima žiūrėti tik Lietuvoje

Portalas yra skirtas Lietuvos mokyklų ir/ar jaunimo nimo centrų/erdvių bendruomenėms. Dėl autorinių teisių apribojimų portale esančius filmus ir metodologiją galima peržiūrėti tik esant Lietuvos teritorijoje. Filmo neturi galimybės žiūrėti ir tie, kurių interneto tiekėjai nurodo ne Lietuvos IP adresą.

Filmą galima žiūrėti tik prisijungus.

Norėdami žiūrėti filmą, turite būti prisijungę.

Edukacinėje platformoje galimybė naudotis vystoma dokumentinių filmų ir metodinių priemonių baze suteikiama tik užsiregistravusiems ir prisijungusiems vartotojams.

Vienuolikos

At eleven

Žiūrėti filmą Žiūrėti anonsą
Dvi mergaitės dalyvauja feminisčių eitynėse. Jos šypsosi, ant kaklo dėvi violetinės spalvos feminizmo ženklais išpieštas skareles.

Vienuolikos

At eleven

Žiūrėti filmą Žiūrėti anonsą
Dvi mergaitės dalyvauja feminisčių eitynėse. Jos šypsosi, ant kaklo dėvi violetinės spalvos feminizmo ženklais išpieštas skareles.

Skirta:

5 - 8 kl.

Trukmė:

22 min.

Metai:

2020 m.

Šalis:

Meksika

Kalba:

Ispanų k., lietuvių k. subtitrai, lietuvių k. SKN titrai

Temos:

Aktyvizmas, Grožio standartai, Lyčių stereotipai, Lytinis ugdymas, Savivertė, Šeima, Titrai, pritaikyti kurtiesiems

Filmo aprašymas

Isai ir Zoe yra vienuolika, jos – geriausios draugės. Žaisminguose video dienoraščiuose jos pasakoja apie savo kasdienybę, gyvūnus, pramogas, draugystę, vertybes, siekius ir jausmus. Taip pat apie pokyčius, kuriuos patiria iš mergaičių tapdamos paauglėmis ir moterimis. Palaikydamos viena kitą – ir su tėvų pagalba – jos mokosi įveikti brendimo pakilimus ir nuosmukius bei ieško būdų, kaip prisidėti prie teigiamų pokyčių savo bendruomenės ir viso pasaulio labui.

 

Norėdami matyti subtitrus, spauskite filmo lango apačioje esančias CC. Lietuvių k. SKN filmai pažymėti MO. 

 

Galimybę žiūrėti šį filmą suteikia projektas „Nepatogaus kino klasė: sisteminio pokyčio link“, kuris yra finansuojamas 2019 – 2024 m. Lietuvoje veikiančio EEE finansinio mechanizmo Aktyvių piliečių fondo, pilietinei visuomenei Lietuvoje stiprinti ir pažeidžiamoms grupėms įgalinti. https://eeagrants.org/. Taip pat, prie projekto įgyvendinimo prisideda Lietuvos kino centras. 

Filmą pristato:

Logotipas

Kūrybinė grupė

Režisierius:

Carolina Admirable García

Operatorius:

María Fernanda Islas Montero

Montažas:

Aldo Alejandro Ter-veen Calderón

Prodiuseris:

Documental Ambulante AC

METODOLOGIJA

Šiuo metu yra ieškoma resursų, kurie leistų parengti pritaikytą metodologija filmui “Vienuolikos”.

Prisegtame faile galite rasti daug patarimų, rekomendacijų, metodų bei kitos reikalingos informacijos, padedančios pravesti edukaciją po dokumentinio filmo peržiūros.

FAILAI ATSISIUNTIMUI

Turite minčių, kuriomis norėtumėte pasidalinti?

Susisiekite el. paštu; info@nepatogauskinoklase.lt