Meniu ikona
Mobilios versijos logotipas
Filmą galima žiūrėti tik Lietuvoje

Portalas yra skirtas Lietuvos mokyklų bendruomenėms. Dėl autorinių teisių apribojimų portale esančius filmus ir metodologiją galima peržiūrėti tik esant Lietuvos teritorijoje. Filmo neturi galimybės žiūrėti ir tie, kurių interneto tiekėjai nurodo ne Lietuvos IP adresą.

Filmą galima žiūrėti tik prisijungus.

Norėdami žiūrėti filmą, turite būti prisijungę.

Edukacinėje platformoje galimybė naudotis vystoma dokumentinių filmų ir metodinių priemonių baze suteikiama tik užsiregistravusiems ir prisijungusiems vartotojams.

Mano mielas suš*ktas telefonas

My Dearest F#cking Phone

Žiūrėti filmą Žiūrėti anonsą

Mano mielas suš*ktas telefonas

My Dearest F#cking Phone

Žiūrėti filmą Žiūrėti anonsą

Skirta:

6-7 klasėms

Trukmė:

18 min.

Metai:

2014

Šalis:

Nyderlandai

Kalba:

Olandų k., lietuviški subt.

Temos:

Patyčios, Priklausomybės, Technologijos

Filmo aprašymas

Kaip ir daugelio paauglių, Claudios ryšys su jos išmaniuoju telefonu grįstas meile ir neapykanta vienu metu. Mintys, kurias ji įrašinėja telefonu, o ypač mintys apie jos netobulą gyvenimą, yra pagrindinis šios istorijos leitmotyvas. Ji jaučiasi vieniša ir nesaugi. Šiuos jausmus dar labiau sustiprina gražių, sėkmingų ir linksmų draugių nuotraukos Instagram tinkle. Kartu su Claudia žiūrovai kviečiami pasinerti į jos susikurtą virtualų pasaulį, susipažinti su sukonstruota asmenybe, Facebook komentarais, pasauliu, realesniu už tikrą gyvenimą. Tad nenuostabu, kad žinia apie atostogas be interneto Claudiai kelia šiurpą. Paradokslau, bet būtent laikas be Wi-Fi atneša didžiausią perversmą.

Pastaba: filmas subtitruotas lietuviškai. Jeigu titrai nepaleidžiami automatiškai, pasirinkite juos filmo lango apačioje („CC“).

Kūrybinė grupė

Režisierius:

Eef Hilgers

Operatorius:

Myrthe Mosterman, Christian Paulussen

Montažas:

Daan Wijdeveld

Prodiuseris:

Hasse van Nunen, Renko Douze

METODOLOGIJA

Metodinė priemonė skirta padėti struktūruoti diskusiją su mokiniais po filmo peržiūros. Joje paliečiamos bendravimo ypatumų tarp mokinių, virtualių patyčių, priklausomybių, medijų įtakos jaunimo gyvenimo kokybei temos. Metodine priemone siekiama padėti susieti filmo siužetą su mokinių socialine realybe, supažindinti mokinius su socialinių tinklų privalumais ir trūkumais, pristatyti jų rizikas, kalbėti apie priklausomybes.

Metodinėje priemonėje pateikiamas sąvokų žodynas, filmo aprašas, klausimai filmui aptarti, praktiniai užsiėmimai. Atskirai aptariama elektroninių patyčių tema ir pateikiamos rekomendacijos patyčias atvejais.

 

FAILAI ATSISIUNTIMUI

Turite minčių, kuriomis norėtumėte pasidalinti?

Susisiekite el. paštu; info@nepatogauskinoklase.lt