Registruotis Prisijungti

Naujienos

Birželio 28 d. 16 val. kviečiame į virtualų seminarą, kurio metu nagrinėsime, kaip, pasitelkiant dokumentinį kiną, lyčių lygybės ir stereotipų temas integruoti į darbą klasėje Gyvenimo įgūdžių programos rėmuose.

Gyvenimo įgūdžių programoje, kurios įgyvendinimas šalies mokyklose pradedamas rugsėjo mėnesį, šalia kitų temų, dėmesys yra skiriamas ir lyčių lygybei, stereotipams ir smurto prevencijai. Kaip šias temas atskleisti klasėje? Čia ir žvelgsime seminare: kas yra lyčių stereotipai ir iš kur jie kyla – kaip juos atpažinti ir reaguoti, kokios yra jų ištakos bei pasekmės, taip pat aptarsime, kuo lyčių lygybės idėjos gali būti naudingos smurto prevencijai mokyklos aplinkoje.

Be to, apžvelgsime, kokias metodines priemones ir filmus šių temų atskleidimui siūlo „Nepatogaus kino klasės“ platforma – kaip, žingsnis po žingsnio, vesti edukaciją dokumentiniu kinu ir užtikrinti įtraukią, jaukią diskusiją klasėje.

Seminarą ves Paulina Drėgvaitė, „Nepatogaus kino klasės“ ir Lietuvos žmogaus teisių centro švietimo veiklų vadovė.

Detalią seminaro programą atsiųsime užsiregistravusiems (-ioms) dalyviams (-ėms).

Svarbu: seminaras yra nemokamas, tačiau reikalinga registracija, vykstanti iki birželio 26 d. (imtinai). Registruotis kviečiame čia. Dalyvių skaičius ribotas.

Seminarą kofinansuoja Lietuvos kino centras.

Rėmėjai ir partneriai