Registruotis Prisijungti

Naujienos

2022 m. kovo 21-22 d. Budapešte (Vengrija) įvyko pirmasis projekto „Magic of the Frame – Teach with documentary film!“ partnerystės susitikimas.

Partneryste siekiama sukurti naudingą metodiką ir priemones mokytojams/-joms, edukatorėms/-iams bei jaunimo darbuotojams/-oms, kurios padėtų dirbti su jaunimu – padėti jiems pamatyti ir pažinti tikrovę tokią, kokia „ji yra“.

Projektas prasidėjo 2022 m. sausio 1 d. Per tris mėnesius nuo projekto pradžios Budapešte „Nepatogaus kino“ komanda, kaip partneriai, dalyvavome šio inovatyvaus, sudėtingo, bet įkvepiančio ir daug žadančio projekto pirmajame susitikime. Susitikimo tikslas – susipažinti su kitais partneriais bei išsamiai apsibrėžti savo veiklas ir planus, išsiaiškinti tikslus bei aptarti, kaip padaryti projektą naudingesnį galutiniams naudos gavėjams – vidurinių mokyklų mokytojams ir mokiniams. Įžanginis projekto valdymo susitikimas atvėrė galimybę aptarti daugelį svarbių temų, tokių kaip projekto valdymo taisyklių, sutarčių nuostatų, biudžeto srautų ir ataskaitų išaiškinimas, projekto plano ir Gantt’o diagramos atnaujinimas, veiklų ir atsakomybės pasiskirstymas, projekto valdymo vadovo (įskaitant vertinimo ir stebėsenos metodiką), rizikos valdymo, stebėsenos ir vertinimo aptarimas.

Kita svarbi projekto susitikimo dalis buvo diskusijos dėl metodikos atnaujinimo remiantis preliminariais tyrimais, bendros žinių bazės, kaip atspirties taško, formavimo, kaip pasirinkti dokumentus, kur yra skirtingų požiūrių susikirtimo taškas ir pan.

Šiame susitikime dalyvavo visi 9 partneriai iš 4 Europos Sąjungos šalių: Palantír Film Vizuális Antropológiai Alapítvány (Vengrija) (pagrindinis partneris), Changes & Chances (Nyderlandai), Pilietinių iniciatyvų asociacija – Lovech (Bulgarija), CROMO Alapitvany (Vengrija), Kürt Alapítvány (Vengrija), Profesinė veterinarijos mokykla „Prof. dr. Dimitar Dimov“ (Bulgarija), Stichting Kunstzinnige Vorming Rotterdam (SKVR, Nyderlandai), VšĮ „Nepatogus kinas“ / PO Inconvenient Film (Lietuva), Jaunimo centras „Babilonas“ (Lietuva).

– – –

Projektas „Magic of the Frame – Teach with documentary film!“ finansuojamas pagal Erasmus+ programos sutartį N: 2021-1-HU01-KA220-SCH-000029686.

Rėmėjai ir partneriai