Registruotis Prisijungti

Naujienos

Rugsėjo 14 d. 15 val. kviečiame į nemokamą nuotolinį seminarą „Niekada daugiau: kaip su mokiniais kalbėti apie Holokaustą ir šiuolaikines antisemitizmo formas?“.

Rugsėjo 23 d. sukanka 80 metų nuo baisios 1943 m. rugsėjo nakties, kai buvo sunaikintas Vilniaus getas. Simbolinę Vilniaus geto sunaikinimo reikšmę yra pripažinusi ir mūsų valstybė, šią dieną paskelbdama Lietuvos žydų genocido atminimo diena.

Holokaustas ir antisemitizmas – sudėtingos temos. Jos reikalauja ne tik faktų išdėstymo, tačiau ir mokinių emocinio įsitraukimo bei empatijos.

Seminaro metu pristatysime naują dokumentinį vaizdo pasakojimą – „Išgyvenęs 1941-uosius: prof. Josifas Parasonis“, kurį sukūrė NARA žurnalistai. Seminaro metu taip pat aptarsime šį pasakojimą ir jį lydinčias metodines priemones, apžvelgsime kitas NKK platformos dokumentinio kino edukacijos ir žmogaus teisių ugdymo priemones, kurios skirtos pokalbiams apie antisemitizmą ir jo prevenciją.

Seminarą ves Paulina Drėgvaitė, „Nepatogaus kino klasės“ ir Lietuvos žmogaus teisių centro švietimo veiklų vadovė.

Detalią seminaro programą atsiųsime užsiregistravusiems (-ioms) dalyviams (-ėms). Registruotis kviečiame ČIA.

Užsiregistruoti galite iki rugsėjo 12 d. (imtinai). Dalyvių skaičius ribotas.

Nuotrauka: Josifas Parasonis su žmona, Karolio Vyšniausko nuotr.

*Seminaras skirtas „Nepatogaus kino klasės“ bendruomenės nariams. Jei dar neprisijungėte prie mūsų bendruomenės, tą galite padaryti užpildę nesudėtingą formą. Registracija – nemokama.

Rėmėjai ir partneriai