Registruotis Prisijungti

Naujienos

Lietuvoje, kaip ir visame pasaulyje, vaikai ir paaugliai yra aktyvūs interneto vartotojai. Čia jie žaidžia, bendrauja, kuria savo virtualų tapatumą, tyrinėja pasaulį ir jo galimybes. Paaugliams tapo įprasta turėti vieną ar keletą paskyrų skirtinguose socialiniuose tinkluose, juose bendrauti su draugais ir megzti naujas pažintis – neretai su žmonėmis iš įvairių pasaulio šalių. Greta smagumo, internetas slepia ir įvairias su bendravimu susijusias grėsmes. Dalis grėsmių yra susijusios su seksualiniu priekabiavimu, viliojimu, dalijimusi su vaiku jo amžiaus neatitinkančiu seksualizuotu turiniu. Būtent apie tai yra šiuo metu “Nepatogaus kino” pristatomas filmas “Sugauti tinkle”, kurio edukacinę versiją, skirtą vaikams nuo 13 metų, pristato ir “Nepatogaus kino klasė”.

Virtualiame seminare  „Vaikų linijos“ psichologės Eglė Balčiūtė ir Eglė Tamulionytė atsakys į visus po filmo peržiūros kylančius klausimus bei aptars su dalyviais kaip:

  • Kalbėtis su vaikais ir paaugliais įvairiomis su saugumu internete susijusiomis temomis
  • Skatinti mokinius diskutuoti, analizuoti, stebėti tai, kas vyksta internete
  • Ugdyti gebėjimą kritiškai įvertinti internete esančią informaciją bei kylančias situacijas, suprasti ir drąsiai brėžti ribas.
  • Drąsinti vaikus ir paauglius kreiptis pagalbos

Virtualus seminaras kartu su filmo „Sugauti tinkle“ peržiūra vyks vasario 18 dieną 15:00 ir 18:00 val. Trukmė apie 1,5 val. Filmas ir diskusija skirti pedagogams, edukatoriams, jaunimo darbuotojams.

Dalyvavimas nemokamas, tačiau būtina registracija, kurią rasite ČIA: http://bit.ly/registracijamokytojams

Registracijos formą kviečiame užpildyti iki 2021 vasario 17 dienos 14 val.

Po seminaro atsiųsime „Vaikų linijos” psichologų parengtą praktinių patarimų rinkinį bei dalyvavimo seminare pažymėjimą.

Daugiau apie filmą „Sugauti tinkle“ http://bit.ly/SugautiTinkeN-13

 

Rėmėjai ir partneriai