Registruotis Prisijungti

Naujienos

Birželio 18 d. 15.00 val. kviečiame į nemokamą nuotolinį seminarą Narpliojant lytiškumą: koks mano vaidmuo?, skirtą Nepatogaus kino klasės bendruomenės nariams: mokytojams, jaunimo darbuotojams bei kitiems edukatoriams*.

Nuotolinio seminaro trukmė: 1.30 val.
Seminaras sudarytas iš dviejų dalių.

Seminaro įžanginėje dalyje pristatysime  naują Nepatogaus kino klasės edukatorių parengtą metodinę medžiagą, skirtą mokymui apie autorines ir gretutines teises, šių teisių svarbą kūrėjams bei vartotojams, legalaus turinio naudojimo galimybes.

Nevyriausybinės organizacijos Įvairovės ir edukacijos namai vadovė, mokymų lektorė Lina Januškevičiūtė ir švietimo veiklų vadovė Indrė Maršantaitė, kurios ves seminarą Narpliojant lytiškumą: koks mano vaidmuo?, kviečia:

,,Nuotolinio seminaro metu bandysime išnarplioti kartais sudėtingus, tačiau itin svarbius lytiškumo ir tapatybės klausimus. Sužinosite, kaip atvirai ir užtikrintai kalbėti(-s) su jaunais žmonėmis apie jų kūno pokyčius, santykius, savęs priėmimą, tapatybę ir kitas temas. Aptarsime praktinius patarimus, kaip atsakyti į sudėtingus klausimus ir kaip padėti jiems jaustis saugiai bei pasitikėti savimi. Prisijunkite ir pasikalbėkime, kaip kurti atvirus ir palaikančius pokalbius apie lytiškumą“.

Seminarą užbaigsime Nepatogaus kino klasėje jūsų dėmesio laukiančių ir legaliai prieinamų filmų ir priemonių, padėsiančių kalbėti su vaikais ir jaunimu apie lytiškumą, pristatymu.

Užsiregistruoti galite iki birželio 10 d. (imtinai). Dalyvių skaičius ribotas (30 dalyvių), seminaro dalyviai atrenkami pagal registracijos datą ir laiką. Užsipildžius numatytoms seminaro dalyvių vietoms – registraciją uždarysime. Detalią seminaro programą atsiųsime užsiregistravusioms (-iems) dalyvėms (-iams).

Registruotis galite čia.

Dalyvavimas seminare yra nemokamas. Seminaro įgyvendinimą finansuoja Lietuvos kultūros taryba, Lietuvos kino centras bei Vilniaus miesto savivaldybė.

*Seminaras skirtas Nepatogaus kino klasės bendruomenės nariams. Jei dar neprisijungėte prie mūsų bendruomenės, tą galite padaryti užpildę nesudėtingą formą, kurią rasite čia: www.nepatogauskinoklase.lt/registracija/

Partneriai:

Kilus klausimams, kviečiame kreiptis į programos vadovę Sandrą Gaučiūtę, el. pašto adresu sandra@nepatogauskinoklase.lt .

Rėmėjai ir partneriai