Registruotis Prisijungti

Naujienos

Šiais metais festivalis „Nepatogus kinas“ vyks spalio 12-29 d.

Kviečiame registruoti mokinių klases į edukacinių filmų seansus. Po filmo vyks aptarimas su mokiniais, kuriuos ves „Nepatogaus kino“ edukatoriai ir edukatorės. Šiais metais, kaip ir pernai, planuojame daug ir labai skirtingų edukacijų – fizinių kino erdvėse, fizinių mokyklose virtualiųjų ir bandomųjų – virtualios realybės (VR) edukacijų. Dėl to, labai svarbu prieš registruojantis įvertinti galimybes bei pažymėti kokio tipo edukacijos pageidaujate.

Registruotis galite čia: https://bit.ly/NKEdukacijos2023 

Šių metų NAUJIENA ta, kad edukacijose kviesime dalyvauti naudojantis „Kultūros paso“ paslaugomis. Kaina vienam mokiniui – 5 Eur. Mums tai taip pat naujiena, tad, siekiant lengvesnės komunikacijos ir bendradarbiavimo, labai svarbu, kad perskaitytumėt registracijos žingsnius kuo nuosekliau ir registruotumėtės apsvarstę savas galimybes pasinaudoti „Kultūros pasu“. Platforma nėra labai draugiška vykdant daugiau edukacijų vienu metu, tad paruošėme jums informacinį dokumentą, kuriame rasite daugiau informacijos apie seansus ir, tikimės, jis padės lengviau susigaudyti ką, kur, kada ir kaip daryti, kad registracija būtų sėkminga. Dokumentą rasite čia.

Šiais metais jums paruošėme tokias edukacijas:

– Edukacijos FIZINĖSE KINO ERDVĖSE SU EDUKATORIUMI: registruojantis į filmų peržiūras bei edukacijas fizinėse kino erdvėse, svarbu įvertinti tai, kad juose dalyvaus ne tik jūsų mokiniai – vienon edukacijon planuojame pakviesti dvi – keturias klases.
Filmai, datos ir laikai patvirtinti organizatorių. Registracija „Kultūros paso“ platformoje.

Ilgo metro filmo peržiūra FIZINĖSE KINO ERDVĖSE BE EDUKATORIAUS: šiose peržiūrose edukatoriaus/-ės nebus. Mes paruošėme informaciją apie filmą ir refleksinius klausimus filmui vykstant,  kuriuos lydintis mokytojas ar mokytoja el. paštu gaus prieš filmą ir pasidalins su savo mokiniais. Po filmo atsiųsime jums dar vieną paketą, kuriame rasite informaciją bei metodus susijusius su filmo tematika ir problematika, kuriuos kviesime išbandyti su mokiniais patiems/pačioms jums patogiu laiku.

Filmai, datos ir laikai patvirtinti organizatorių. Registracija „Kultūros paso“ platformoje.

– Edukacijos MOKYKLOJE: datos ir laikai patvirtinti organizatorių. Filmą galėsite išsirinkti patys. Registracija „Kultūros paso“ platformoje.

NUOTOLINĖS-VIRTUALIOS edukacijos. Po filmo, taip pat nuotoliniu būdu prisijungs Nepatogaus kino klasės edukatorius/-ė. Edukacijos metu, naudojantis neformalaus ugdymo metodais, bus skatinama diskusija apie dokumentiniame filme keliamas ne visuomet patogias temas. Prieš registruojantis, prašome įvertinti mokyklos technines galimybes (jei mokiniai filmą žiūrės klasėje). Peržiūrai bus reikalingas kompiuteris filmo paleidimui, internetas, garsiakalbiai bei filmo rodymui reikalingi įrenginiai (tai gali būti kompiuteriai, išmaniosios lentos, projektorius, kt.). Edukatoriaus/-ės prisijungimui bei edukacinės dalies vedimui bus reikalingas garsiakalbis, mikrofonas ir kamera, atsukta į klasę. Tam, kad edukaciniai seansai vyktų kokybiškai, edukacijoje gali dalyvauti ne daugiau nei 30 mokinių.
Datos ir laikai patvirtinti organizatorių, filmą galėsite išsirinkti patys. Registracija „Kultūros paso“ platformoje.

VIRTUALIOS REALYBĖS EDUKACIJA. Filmas „Missing 10 hours” neįprastas ne tik tuo, kad kviečia pasinerti ir jį patirti naudojantis virtualios realybės akiniais, tačiau taip pat jis kviečia daryti pasirinkimus ir nuspręsti filmo pabaigą patiems/pačioms. Registruojantis šio filmo edukacijai, labai svarbu prisiminti:

– Filmo edukacijoje gali dalyvauti ne didesnė nei 15 mokinių klasė;
– Filmas yra be subtitrų, anglų kalba;
– Edukacija po filmo vyks lietuvių kalba, nebent mokykla pageidautų edukaciją turėti taip pat anglų kalba;
– Edukacija vyks Vilniuje, Radvilų rūmų dailės muziejuje.

Datos ir laikai patvirtinti organizatorių, filmą galėsite išsirinkti patys. Registracija „Kultūros paso“ platformoje.

SVARBU: registraciją šioj formoje atlikite tik tuomet, kai jums tinkamą seansą užregistruosite „Kultūros paso” sistemoje.

Registracija vyksta iki spalio 9 d. Kylant klausimams dėl registracijos, techninių galimybių ar pačios programos, prašome rašyti į indre@nepatogauskinoklase.lt arba skambinti telefonu +37061285055

Su organizacijos „Nepatogus kinas“ duomenų apsaugos politika kviečiame susipažinti čia.

Rėmėjai ir partneriai