Registruotis Prisijungti

Naujienos

Džiaugiamės galėdami pasidalyti puikia žinia: projektas, kuriame esame partneriai – „Magic of the Frame – mokykite su dokumentiniu kinu!“ – įgauna pagreitį.

Projekto tikslai – padėti vidurinių mokyklų mokytojams užmegzti ryšį ir lydėti jaunus žmones atradimų bei diskusijų kelyje. Projekto metu to tikimasi pasiekti dalinantis geraja patirtimi bei kartu kuriant ne tik dokumentinių filmų metodikas, tačiau ir unikalų metodą, kurie leistų išryškinti socialinių klausimų svarbą pasitelkiant dokumentinius filmus. Metodas remsis pradiniu tyrimu apie egzistuojančius ir bendruomenėse vyraujančius socialinius iššūkius, dokumentinių filmų peržiūromis ir seminarais mokytojams/-joms.

Pagrindinė projekto tikslinė grupė – vidurinių mokyklų mokytojai, norintys spręsti socialinius iššūkius pamokose ir atviri dokumentinių filmų naudojimui ugdymo procese.

Kas jau įvyko?

Susitikimai su partneriais Vengrijoje ir Bulgarijoje, be to, partnerių mokyklų mokiniai kartu su savo mokytojomis ir mokytojais pradėjo žiūrėti ir analizuoti dokumentinius filmus. Lietuvoje žiūrėti išsirinkome filmą „Jūros arkliukas“, kurį galite pamatyti ir mūsų „Nepatogaus kino klasės“ platformoje.

Na, o dabar, po truputėlį imame ruoštis mokytojų mainams ir mokymams apie tai, kaip integruoti dokumentinį kiną pamokose ir kaip kokybiškai pakviesti jaunus žmones diskutuoti svarbiomis žmogaus teisių temomis.

Laukite daugiau žinių, kurios kartu su įvairiomis dalyvavimo galimybėmis jus pasieks visai netrukus!

Rėmėjai ir partneriai