Registruotis Prisijungti

Naujienos

ŠIAIS METAIS FESTIVALIS „NEPATOGUS KINAS“ VYKS SPALIO 8 – 27 D.

Spalio 8 – 27 dienomis ir vėl kviečiame jus, kartu su mokiniais, tapti vienintelio tarptautinio dokumentinių žmogaus teisių filmų festivalio Baltijos šalyse, nekomercinio ir nepatogaus, tačiau vieno lankomiausių kino renginių Lietuvoje, dalimi, bei drauge su mumis ne vien žiūrėti ,,Filmus, padedančius augti“, bet ir dalyvauti edukacijose.

Organizatoriai šiuo metu vis dar dėlioja filmų tinklelį, tačiau dėl riboto vietų skaičiaus, jau kviečiame registruoti mokinių klases į edukacinius filmų seansus.

Labai svarbu prieš registruojantis įvertinti galimybes bei pažymėti kokio tipo edukacijos pageidaujate. Šiais metais planuojame trijų tipų filmų edukacijas – seansus kino erdvėse su edukatoriais/-ėmis, seansus be edukatoriaus (-ės) bei nuotolinius – virtualius seansus jūsų mokyklose su edukatoriais/-ėmis. Edukacijose kviesime dalyvauti naudojantis „Kultūros paso“ paslaugomis arba apmokant tiesiogiai, pagal sąskaitą faktūrą. Kaina vienam mokiniui – 5 Eur. (informacija bei detali instrukcija pateikiama žemiau).

EDUKACIJŲ TIPAI:

1.     Seansas su edukatoriumi (-e)

Po filmo vyks aptarimas su mokiniais, kuriuos ves „Nepatogaus kino“ edukatoriai ir edukatorės. Registruojantis į filmų peržiūras bei edukacijas kino teatruose, svarbu įvertinti tai, kad edukacijoje dalyvaus ne tik jūsų mokiniai – į vieną kino salę galėsime pakviesti dvi – tris klases (priklausomai nuo to, kiek mokinių dalyvaus iš jūsų klasės).

Edukacijos trukmė:  1.30 val.
Dalyvių skaičius: 60 mokinių
Kaina: 5 eur. mokiniui
Atsiskaitymas: naudojantis ,,Kultūros pasu“ arba tiesiogiai, pagal sąskaitą faktūrą (sąlygos žr. Žemiau)

2.     Seansas be edukatoriaus (-ės)

Seanso metu bus rodomi ilgo metražo (arba keli trumpametražiai) filmai, šiose peržiūrose papildomo užsiėmimo su edukatoriumi/-e nebus. Vietoje to, mes paruošime informaciją apie filmą ir refleksinius klausimus filmui, kuriuos lydintis mokytojas/ -a/ -ai el. paštu gaus prieš filmą ir pasidalins su savo mokiniais. Po filmo atsiųsime jums dar vieną paketą, kuriame rasite informaciją bei metodus susijusius su filmo tematika ir problematika, kuriuos kviesime išbandyti su mokiniais patiems/pačioms jums patogiu laiku.

Edukacijos trukmė: 2.00 val.
Dalyvių skaičius: pilna kino salė
Kaina: 5 eur. mokiniui
Atsiskaitymas: naudojantis ,,Kultūros pasu“ arba tiesiogiai, pagal sąskaitą faktūrą (sąlygos žr. Žemiau)

3.     Nuotoliniai – virtualūs seansai

Informacija ruošiama bei bus pateikta netrukus.  

ATSISKAITYMAS:

Edukacijose kviesime dalyvauti naudojantis „Kultūros paso“ paslaugomis arba apmokant tiesiogiai, pagal sąskaitą faktūrą. Kaina vienam mokiniui – 5 Eur.

SVARBU:  Nepaisant to, kurį apmokėjimo būdą planuojate rinktis – kviečiame užpildyti bendrą registracijos formą, kurią rasite čia:  https://bit.ly/459gEmR .

Jei renkatės apmokėjimą ,,Kultūros paso” platformoje – registraciją šioje formoje atlikite tik tuomet, kai jums tinkamą seansą užregistruosite ,,Kultūros paso” sistemoje.

1. ATSISKAITYMAS KULTŪROS PASU

Siekiant lengvesnės komunikacijos ir bendradarbiavimo, labai svarbu, kad perskaitytumėte registracijos žingsnius kuo nuosekliau ir registruotumėtės apsvarstę galimybes pasinaudoti „Kultūros pasu“. Platforma nėra labai draugiška vykdant daugiau edukacijų vienu metu, tad paruošėme jums informacinį dokumentą, kuriame rasite daugiau informacijos apie seansus ir, tikimės, jis padės lengviau suprasti ką, kur, kada ir kaip daryti, kad registracija būtų sėkminga. Dokumentą rasite ČIA.

Pagrindiniai registracijos žingsniai:
– Būtina užsakyti edukaciją mokiniams „Kultūros paso“ platformoje: https://www.kulturospasas.lt/kulturines-edukacijos/5439
– Užpildyti mokyklos registracijos į edukacijas formą: https://forms.gle/8xKh2yGd2aAKQLoCA
– Laukti patvirtinančio laiško iš festivalio edukacijų koordinatorės, kad registracija buvo sėkminga.

2. ATSISKAITYMAS TIESIOGIAI, PAGAL SĄSKAITĄ FAKTŪRĄ

Kviečiame užsiregistruoti bendroje registracijos sistemoje, nurodant, jog edukacijų paslaugas apmokėsite tiesiogiai, pagal sąskaitą faktūrą. Registruotis galite čia: https://bit.ly/459gEmR . Užpildžius registracijos formą, laukite daugiau informacijos bei patvirtinančio laiško iš NKK atstovų .

Registracija vyksta iki spalio 1 d. Užpildžius edukacijų vietas – registracija bus uždaryta anksčiau. Kylant klausimams dėl registracijos, techninių galimybių ar pačios programos, prašome rašyti į sandra@nepatogauskinoklase.lt arba skambinti telefonu +37067323464

Rėmėjai ir partneriai