Registruotis Prisijungti

Naujienos

Nuotolinis seminaras „Psichikos sveikatos stigma. Apie ką iki šiol bijome kalbėti ne tik su mokiniais, bet ir tarpusavyje?“

Gegužės 29 d. 15.00 val. kviečiame į nemokamą nuotolinį seminarą ,,Psichikos sveikatos stigma. Apie ką iki šiol bijome kalbėti ne tik su mokiniais, bet ir tarpusavyje?“, skirtą  „Nepatogaus kino klasės“ bendruomenės nariams: mokytojams, jaunimo darbuotojams bei kitiems edukatoriams*.

Nuotolinio seminaro trukmė: 1.30 val.
Seminaras sudarytas iš dviejų dalių.

Seminaro įžanginėje dalyje skirsime dėmesį autorinių ir gretutinių teisių temai, pristatant kertines sąvokas bei šių teisių svarbą švietimo bendruomenės atstovams bei legalaus dokumentinio kino turinio naudojimo svarbą ir  galimybes. Antrojoje seminaro dalyje nevyriausybinės organizacijos ,,Psichikos sveikatos perspektyvos“ direktorė Karilė Levickaitė pristatys esmines su psichikos sveikatos tema susijusias sąvokas bei situaciją Lietuvoje, atskleis problemas, su kuriomis susiduria įvairaus amžiaus žmonės, kodėl svarbu kalbėti apie vaikų ir jaunimo psichikos sveikatą.Seminare dalyvaus ir psichikos sveikatos ambasadorė Laura Kasiulė, kuri dalindamasi savo asmenine psichikos sveikatos sunkumų patirtimi, atskleis, kas svarbu dirbant su jaunais žmonėmis ir kodėl psichikos sveikatos stigmą daro tokią didelę žalą bei ką galime padaryti, kad tai pakeistume.

Seminarą užbaigsime ,,Nepatogaus kino klasėje“ jūsų dėmesio laukiančių ir legaliai prieinamų filmų ir priemonių, padėsiančių kalbėti su vaikais ir jaunimo apie psichikos sveikatos temą, pristatymu.

Užsiregistruoti galite iki gegužės 28 d. (imtinai). Dalyvių skaičius ribotas (30 dalyvių), seminaro dalyviai atrenkami pagal registracijos datą ir laiką. Užsipildžius numatytoms seminaro dalyvių vietoms – registraciją uždarysime. Detalią seminaro programą atsiųsime užsiregistravusioms (-iems) dalyvėms (-iams).

Registruotis galite čia.

Dalyvavimas seminare yra nemokamas. Seminaro įgyvendinimą finansuoja Lietuvos kultūros taryba, Lietuvos kino centras. Psichikos sveikatos ambasadorių projekto organizatorius – Higienos institutas, finansavimo šaltinis – Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

*Seminaras skirtas „Nepatogaus kino klasės“ bendruomenės nariams. Jei dar neprisijungėte prie mūsų bendruomenės, tą galite padaryti užpildę nesudėtingą formą, kurią rasite čia: www.nepatogauskinoklase.lt/registracija/

Partneriai:

Kilus klausimams, kviečiame kreiptis į programos vadovę Sandrą Gaučiūtę, el. pašto adresu sandra@nepatogauskinoklase.lt .

Rėmėjai ir partneriai